Вертолітні послуги в Києві ➤ послуги аеро-таксі і доставка вантажів вертольотом по Україні
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Вертолітні послуги

Вертолітні послуги компанії Helitour

Ще кілька років тому здійснити політ на вертольоті було ексклюзивною пригодою, яка вважалося практично недоступним широким масам населення України. Тепер же ситуація змінилась. гелікоптер не є привілегією виключно великих бізнесменів, олігархів та інших заможних осіб. Мова йде не про особистий транспорт, а про оренду повітряного судна, але суті це не змінює. Вертолітні послуги стали не просто екскурсійною розвагою, а й необхідністю в деяких ситуаціях, оскільки переміщення по повітрю це відсутність заторів. Компанія Helitour пропонує послугу вертолітних польотів, які можуть стати не просто вражаючим дозвіллям, а й необхідністю виручити в якості оперативного транспорту в непередбачених ситуаціях — як в діловій сфері, так і в побутових питаннях.

Чому гелікоптер стає все більш затребуваним транспортом?

Обґрунтовано зауваження, що польоти на гелікоптері по повітрю зовсім не можуть бути альтернативою автомобілю. Звичайно, на орендованому гелікоптері не можна відправитися в магазин за покупками, здійснювати перельоти в межах міста з особистих ділових або побутових цілях, але мова йде про покриття солідних відстаней, що віднімають багато часу і сил. Вертоліт не може змагатися з автобусом — відносно невеликі його габарити не призначені для транспортування групи з 10-20 чоловік. Максимум, на що розрахований вертоліт це 5-6 чоловік. Але уявіть, якщо виникла гостра необхідність термінового прибуття окремих осіб в конкретний населений пункт країни для вирішення ділових або особистих питань, склалася ситуація на об'єкті, який знаходиться в межах декількох десятків, а іноді і сотень кілометрів і вимагає особистої присутності керівництва в найкоротші терміни. Кількість людей для перевезення мінімальна, а літак занадто дорогий і залежить від графіка рейсів, тим більше, політ не завжди можливий через елементарну відсутність аеропорту в дрібному населеному пункті. Рухатися автотранспортом довго, але ж терміни прибуття вимагають оперативності. Ось цю проблему оптимально вирішить гелікоптер. Тим більше, що приземлитися він може на будь-яке вільне плато в радіусі 25-30 м в безпосередній близькості від цільового об'єкта, при цьому без необхідності використання злітно-посадкової смуги або наявності облаштованої дороги.

Екскурсії, ""розвідка"" та дозвілля

Навіть якщо особливого екстриму немає, оренда вертольота допоможе досягти таких цілей, як панорамний огляд місцевості під забудівлю, глобальна оцінка масштабів і конструкції об'єктів, дасть можливість оцінити ландшафт для організації корпоративних виїздів на природу, причому все це з можливістю отримати фотокадри або зняти відео, адже висота, на якій пересувається вертоліт, це дозволяє. Зрештою, політ на гелікоптері може стати просто незабутньою повітряною екскурсією для душі. Політ над пам'ятними місцями конкретного міста і околиць, безпечне і комфортне проведення дозвілля на висоті досяжності птахів, в поєднанні з приємними емоціями і барвистими адреналіновими враженнями — це круто, яскраво і незабутньо!

Послуги вертольота від компанії Helitour — безпека, комфорт і оптимальні ціни

Наш парк вертольотів включає моделі різних типів, тому можна замовити переліт в оптимальному поєднанні ціни, послуги та кількості осіб на борту. Ми організуємо як екскурсійні перельоти в різних областях України, так і пропонуємо ділові чартерні рейси. Телефонуйте або відправляйте попередні заявки онлайн, менеджери компанії Helitour завжди на зв'язку, моментально передзвонять, проконсультують і допоможуть вирішити питання вертолітної послуги конкретного виду з мінімумом тимчасових витрат. У нас гарантована безпека перельоту в будь-яку точку країни, передбачений комфорт в гелікоптерах, є страховки та ліцензії, а головне, солідний досвід вертолітних послуг без позаштатних ситуацій. Ціни демократичні, а послуги Helitour відзначені тисячами вдячних відгуків клієнтів.