Чартерный рейс в Ивано-Франковск - чартерные полеты на вертолете в Ивано-Франковск ➤ аренда вертолета по Украине ➤ цена полета на вертолете - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Чартерний рейс в Івано-Франківськ

Чартерний рейс в Івано-Франківськ

Чартерний рейс в Івано-Франківськ під управлінням досвідченого пілота організовує для групи представників бізнесу або приватної особи компанія Helitour. Наші послуги актуальні для клієнтів, які цінують свій час і не мають наміру витрачати його на тривалу поїздку на автомобілі за маршрутом Київ - Івано-Франківськ (7 годин 46 хвилин). Чартер в 5 разів швидше довезе до міста з численними пам'ятками і мальовничими пейзажами. Досить звернутися за контактним номером телефону, і наш оператор забронює вертоліт для вашої дружньої компанії або членів сім'ї. Вартість вертолітного чартеру дешевше подорожі на літаку.

У чому переваги чартеру?

Чартерні польоти набувають популярності серед українців, які відправляються з Києва на відпочинок у віддалені куточки України, змушені регулярно виїжджати в інші міста для вирішення бізнес питань. Замовлення чартеру дозволить:

  • своєчасно прибути на ділову зустріч;
  • мінімізувати час, проведений в дорозі;
  • комфортно долетіти до пункту призначення;
  • уникнути позаштатних ситуацій, характерних для вітчизняних автодоріг;
  • вибрати вертоліт відповідно до чисельності пасажирських місць, іншими характеристиками;
  • безпеку під час польоту.

Наша компанія відповідально ставиться до надання послуг, перш ніж організовувати польоти на вертольоті, отримали ліцензії на перевезення пасажирів по Україні з використанням повітряного транспорту. Серед пілотів немає фахівців з мінімальним стажем — всі професійно керують вертольотом, маючи відповідну спеціалізацію і багаторічний досвід роботи.

Максимально можливу безпеку польоту забезпечує справна техніка — кожен гелікоптер перед вильотом перевіряється техніком на аеродромі в Гідропарку (Київ) . Пасажири, які бронюють місця у вертольотах — застраховані, це одна з переваг нашої компанії.

Що подивитися в Івано-Франківську?

Географія пам'яток Івано-Франківська досить велика, причому охоплює не тільки територію міста, але і його околиці. Центральна частина міста прикрашена Ратушею, де розташований місцевий краєзнавчий музей, недалеко від Ратуші розміщений Вірменський собор в стилі бароко, зведений в 18 столітті.

Неймовірний художній музей розташований в колегіальному костелі Діви Марії, рік побудови датується 17 століттям. Недалеко від костелу знаходиться собор Святого Воскресіння Христового (1752 рік), раніше належав єзуїтському ордену, з 1849 року — греко-католицький храм. Екстер'єр витриманий в стилістиці австро-баварського бароко, інтер'єр розкішний, але не помпезний. На виїзді з міста підносяться Вовчинецькі пагорби, які приваблюють туристів, саме з цього природного оглядового майданчика відкриваться панорама на місто.

Побувавши в Івано-Франківську, обов'язково замовте польоти над Києвом — відмінний варіант для любителів незвичайного проведення вікендів. Ще рекомендуємо відправитися на вертольоті в Межигір'я, щоб з висоти пташиного польоту побачити резиденцію Януковича, місцевий зоопарк, чарівні пейзажі.

Наш інстаграм