Замовити вертоліт на весілля - ціна ➤ Helitour - весілля на вертольоті ➤ оренда вертольота на весілля в Києві
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати
Вертоліт на весілля

Вертоліт на весілля

Ефектна поява молодят – один з найважливіших моментів в організації весілля. Замовивши повітряний транспорт, ви не тільки здивуєте своїх гостей високим рівнем підготовки до церемонії, але і самі в повній мірі насолодитеся головним днем свого життя.

Ефектна поява, комфорт і швидкість пересування, шикарна фотосесія – далеко не повний перелік тих переваг, які вам дає оренда вертольота в Києві.

Де замовити вертоліт на весілля?

Не так давно, оренда вертольота (навіть для весілля) представляла собою недосяжну розкіш для більшості людей. Сьогодні, в умовах технологічного розвитку і жорсткої конкуренції, висока вартість вертолітних послуг перетворилася в міф, який, проте, глибоко укорінився в голов більшості жителів України.

Задати запитання

Серед плюсів нашої компанії варто виділити:

  • Конкурентні ціни

    У нас ви можете недорого замовити екскурсію на вертольоті, орендувати транспорт на весілля або купити сертифікат на подорож в повітрі в подарунок. Крім того, ми регулярно організовуємо чартерні рейси, а також польоти за індивідуальними маршрутами замовників і навіть вантажоперевезення. Ціни на послуги, численні відгуки клієнтів і інша корисна інформація відображені на нашому сайті.

  • Кращі вертольоти

    У нашому парку представлені: Robinson R44 Raven II, Eurocopter EC120, Bell 407. Можливість вибору – це завжди плюс. Кожна з моделей має не тільки високі якісні характеристики і показники безпеки, а й відмінно виглядає. Представлений транспорт різний по пасажиромісткості. Так, в Робінсон молодята зможуть взяти, наприклад, фотографа, відеооператора або працівника РАГСу (так, розписатися сьогодні можна навіть в небі), тобто загальна кількість пасажирів не може бути більше 3-х чоловік. Eurocopter і Bell зможуть перевезти 4 і 5 осіб відповідно

  • Високий рівень сервісу

    Ми завжди прагнемо виконати всі побажання замовника, якщо це можливо. Створення індивідуального маршруту вертолітної подорожі для весілля, висадка пасажирів в місцях фотосесій, висадка молодят в місці проведення виїзної церемонії для їх тріумфальної появи – все це можна реалізувати за умови відповідності території технічним вимогам для посадки.

Що входить в послугу?

Структура послуги, як і її ціна, залежить від побажань замовника. Молодята часто оформляють оренду вертольота на весілля для:

Скільки коштує вертоліт на весілля?

Зовсім не обов’язково орендувати повітряний транспорт на весь день. У нас ви маєте можливість зробити недорогий, але незабутній подарунок своїй другій половині у вигляді екскурсії над Києвом або польоту до Церкви на воді. Тоді, день торжества стане для вашої пари дійсно незабутнім. Вартість бронювання транспорту на весь день, звичайно, буде вищою, але це дасть вам можливість максимально задіяти його в заході і дійсно здивувати своїх близьких і друзів. Наші клієнти часто діляться власним досвідом оренди вертольота в своїх відгуках, які представлені на нашому сайті. Тут, ви зможете знайти корисну інформацію і для себе. Якщо ж у вас є організаційні питання або ви хочете дізнатися скільки коштує реалізація вашого плану польоту, зателефонуйте нам по телефону або заповніть електронну форму зворотного зв’язку.

Наш інстаграм