Чартерный рейс в Херсон - чартерные полеты на вертолете в Херсон ➤ аренда вертолета в Украине ➤ цена на сертификат на полет на вертолете - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Чартер в Херсон: ділові та особисті поїздки

Сьогодні авіакомпанії приділяють більше уваги закордонним рейсам або перельотам з одного великого регіонального центру в інший у форматі чартеру. А населені пункти в межах країни, навіть якщо мають аеропорти, залишаються неохопленими, хоча зв'язок між ними ніхто не відміняв. Компанія Helitour вирішила заповнити цю прогалину і організувала чартерні рейси між містами всередині країни, причому на вертольотах, а не літаках. А це набагато спрощує завдання, оскільки гелікоптеру, щоб злетіти і сісти, не потрібна злітна смуга, вистачить майданчика від 25 до 30 метрів квадратних.

Таким чином, ми переміщаємо клієнта безпосередньо з однієї точки в іншу, тому немає необхідності шукати транспорт, щоб дістатися від аеропорту до потрібного населеного пункту або мучитися на пересадках або автостопах.

Можливості з Helitour

Чартерні рейси в Херсон дозволяють пасажирам в теплу пору року насолодитися морем, адже частина курортів в області знаходиться на Чорному, а інша частина – на Азовському морях. Ми здійснюємо перельоти не тільки безпосередньо в Херсон – за бажанням клієнта можемо розробити індивідуальний маршрут і висадити хоч поблизу від Лазурного, хоч на острові Джарилгач. Дорога займе небагато часу, що дозволить заощадити його для пляжного відпочинку. Але це тільки один з варіантів. Ділові поїздки, конференції, корпоративи – ми приймаємо замовлення від усіх бажаючих, час і точку висадки готові обговорити з клієнтом.

Наші маршрути охоплюють всі регіональні центри України, що вигідно для клієнтів, адже поїздка обійдеться на порядок дешевше, ніж в літаку, тим більше, якщо врахувати, що з аеропорту потрібно ще дістатися до міста. Наші вертольоти Robinson R44, Eurocopter EC120, Bell 407 здатні перевезти від 3 до 5 пасажирів, з урахуванням додаткового вантажу.

Від чого залежить ціна на чартерний рейс в Херсон:

  • моделі гелікоптера;
  • кількості людей;
  • дальності — якщо сідати потрібно в області, витрати можуть зрости.

Найголовніше — економія часу і сил, при тому, що рейс на вертольоті буде не менш комфортним, ніж в літаку в офіційних авіалініях.

Як з нами зв'язатися?

Щоб забронювати чартерний рейс, потрібно зайти на сайт і зв'язатися з нами по телефону. База розташована на території Гідропарку, дістатися з центру Києва можна за 15 хвилин. Для тих, у кого особистий автотранспорт, передбачена парковка. При необхідності можемо забрати клієнтів із зазначеної точки, головне, щоб це було місце, куди зможе сісти гелікоптер. Якщо це приватна власність, питання необхідно узгодити з господарями.

Ми намагаємося враховувати і погодні умови, оскільки в грозу і снігопад вильоти заборонені. Якщо прогноз несприятливий, менеджери повідомляють про це клієнта і переносять час вильоту на кілька годин або вже на наступний день. Якщо такий варіант не влаштовує, компанія повертає гроші, сплачені за рейс.

Скористатися можливістю дістатися до Херсона всього за півгодини рекомендуємо всім бажаючим, це вигідно і для відпочинку, і для торгівлі, і для ділових поїздок. Компанія Helitour завжди рада новим клієнтам і цікавим рейсам!

Наш інстаграм