Чартерный рейс в Гадяч - чартерные полеты на вертолете в Гадяч ➤ аренда вертолета ➤ цена на сертификат на полет на вертолете - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Чартерний рейс в Гадяч

Польоти на вертольотах в наш час стали досить популярною послугою. Вона користується попитом у бізнесменів і людей, які цінують час і не можуть дозволити собі витрачати його на тривалі переїзди. Також знаходиться безліч бажаючих політати на вертольоті в якості повітряної прогулянки, цікавої подорожі, під час якої можна не тільки отримати дозу адреналіну, ознайомитися з азами управління повітряним транспортом, але ще і отримати задоволення від панорами пам'яток.

Політати на вертольоті над Гадячем: Подаруйте собі незабутній вікенд

Гадяч — місто з багатою історичною спадщиною. Заснований у XVI столітті, він вже через невелику кількість часу мав в Україні особливий статус, був гетьманською резиденцією І.Брюховецького, батьківщиною відомого українського діяча Драгоманова, місцем тимчасового проживання Лесі Українки. Тут багато цікавих куточків, які варто відвідати, щоб ознайомитися з історичною спадщиною. Чартерний рейс в Гадяч дозволить оглянути визначні пам'ятки з висоти в кількох сотень метрів без будь-якої прив'язки до часових рамок. Польоти відбуваються в будь-який час року, в робочі, вихідні, святкові дні. Ви можете вибрати гелікотер для компанії від 3 до 6 человек.

Політати на вертольоті над Гадячем варто заради того, щоб оцінити масштаб пам'яток, оглянути місця, де колись вирішувалося питання про перехід Гетьманщини до складу Польсько-Литовської держави, де розташовані культурні пам'ятки і прекрасний ландшафтний парк. Тільки з висоти можна помилуватися на широкі простори української природи, ділянки, де ростуть сотні рослин, занесених до Червоної книги, луги з кращими представниками української флори і, звичайно ж, величний Дубовий Гай, якому вже близько 300 років.

Чартерний рейс на вертольоті — це можливість політати в зручний для вас час. Щоб дістатися до Гадяча, вам не потрібно буде кілька годин нудитися в задушливому транспорті, політ забезпечує максимально швидке прибуття до місця призначення в комфортних умовах. При цьому ви отримаєте задоволення від самого польоту. Вертикальний зліт і приземлення, запаморочливі віражі — все це забезпечить масу вражень, що запам'ятаються на все життя. Під час польоту ви можете зробити чудові знімки і відео, які поповнять сімейний архів або стануть вдалим робочим матеріалом, що розповідає про історичні пам'ятки України.

Чартерний рейс в Гадяч з компанією Helitour: швидко, комфортно і безпечно

Польоти на вертольотах — спеціалізація компанії Helitour. У нашому штаті тільки професійні пілоти з великим досвідом, які нададуть необхідні консультації перед польотом, забезпечать подорож з дотриманням всіх вимог до безпеки. Рейси здійснюються на таких вертольотах, як шестимісний Bell 407, багатоцільовий Eurocopter EC120 на 4 пасажири, Robinson R44 Raven II, кожен з яких регулярно проходить техогляд, будучи надійним транспортним засобом, що гарантує безпеку.

Замовлення оренди вертольота в компанії Helitour можливе для польоту в будь-який населений пункт України, де є відповідні умови для посадки. Ви можете залишити заявку на сайті, і з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей перельоту.

Кожна людина, яка хоч раз в житті відчувала приголомшливі відчуття від польоту на вертольоті, захоче повторити їх ще не один раз. Ці незабутні емоції ви можете подарувати собі і близьким людям. У нас ви можете придбати подарунковий сертифікат і зробити несподіваний креативний презент, який, безсумнівно, буде високо оцінений.

Наш інстаграм