Чартерный рейс в Харьков - чартерные полеты на вертолете в Харьков ➤ заказать чартер на вертолете по Украине ➤ стоимость чартера на вертолете - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Оренда гелікоптера — зручний спосіб переміщення по Україні

Багатьом людям доводиться досить часто зустрічатися з необхідністю відвідування різних міст нашої країни. Особливо це характерно для ділових людей або керівників вищої ланки, чий бізнес ведеться по всій Україні й вимагає постійного контролю. Автомобільні переїзди на великі відстані досить виснажливі, оскільки сидіти довгий час без руху не комфортно навіть в самому зручному кріслі. Обмеження швидкості на дорогах роблять поїздки тривалими за часом, та й несприятливі погодні умови часто обмежують швидкість пересування. Через ці незручності автомобіль ніяк не можна назвати найзручнішим транспортним засобом для поїздки, наприклад, з Києва до Харкова.

Потяги "Інтерсіті" розвивають велику швидкість, але мають дуже мало рейсів, тому дуже рідко дають можливість прибути на місце призначення в потрібний час. Невеликий час перельоту на літаку компенсується тривалим часом на дорогу в і з аеропорту, проходженням процедур контролю і очікуванням свого рейсу. Орендагелікоптера дозволяє уникнути практично всіх незручностей, відправитися в поїздку точно за розкладом і прибути з Києва до Харкова всього за кілька годин. Орендувати відповідний вертоліт можна в компанії Helitour.

Як замовити чартерний рейс до Харкова?

Зробити це досить просто. Досить зв'язатися з менеджером компанії Helitour по телефону та узгодити дату і час вильоту, кількість пасажирів. Після цього вибрати відповідний вертоліт. Парк компанії Helitour складається з таких машин:

  • Robinson R44;
  • Eurocopter EC120;
  • Bell 407.

Вертоліт Robinson R44 здатний розмістити в своєму салоні трьох пасажирів. Його крейсерська швидкість становить 180 кілометрів на годину. Дальність польоту — 560 кілометрів. Цих характеристик цілком достатньо для того, щоб швидко дістатися з Києва до Харкова.

Для групи з чотирьох осіб добре підійде вертоліт Eurocopter EC120 з крейсерською швидкістю 200 км/год і дальністю перельоту в 770 кілометрів. П'ять пасажирів з Києва до Харкова здатний доставити Bell 407 на швидкості 246 кілометрів на годину, на відстань до 600 кілометрів без дозаправки.

Аеродром компанії Helitour знаходиться на території Гідропарку, для вашої зручності на ньому облаштована автомобільна парковка. Є можливість вибрати інше місце посадки відповідно до ваших уподобань, однак необхідно враховувати той факт, що посадка вертольота в межах міста на необлаштованих майданчиках заборонена, краще вибирати місце за межами міста.

Чому оренда вертольота в компанії Helitour вигідна і безпечна?

Цінова політика компанії Helitour дозволяє стверджувати, що чартерний рейс для компанії з 3-5 чоловік на вертольоті з Києва до Харкова за вартістю буде нижче, ніж переліт на регулярному рейсі будь-якої авіакомпанії. Крім цього така поїздка буде набагато зручнішою та цікавішою.

Безпека пасажирів під час чартерного перельоту гарантована наявністю всіх дозвільних документів. Наявність страхового сертифіката забезпечує матеріальну компенсацію пасажирам у разі втрати або псування майна, отриманні тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості. Сертифікат експлуатанта, виданий Державною авіаційною службою України, підтверджує право компанії Helitour на здійснення комерційних перельотів. Всі гелікоптери мають сертифікати льотної придатності. Ліцензія Державної авіаційної служби дозволяє здійснювати пасажирські перевезення по всій території України. Подорожуйте по Україні вигідно і безпечно на вертольотах компанії Helitour.

Наш інстаграм