Чартерный рейс в Днепр - чартерные полеты на вертолете в Днепр ➤ полет по Украине ➤ цена аренды вертолета - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Чартерний рейс в Дніпро

Труднощі з подоланням значних відстаней по Україні компанія Helitour пропонує вирішити за допомогою чартерних рейсів. Відправитися в Дніпро пропонуємо на комфортному вертольоті, призначеному для перевезення груп від 3 до 6 чоловік, але це не означає, що вам доведеться чекати поки всі пасажирські місця будуть заброньовані. Вертоліт підніметься в повітря в строго призначений час, причому оператор підбере для вас гелікоптер, яка дозволить з комфортом долетіти до Дніпра.

Чартерний рейс в Дніпро — можливість швидко прибути з Києва на важливу ділову зустріч, уникнути дорожніх заторів і ям, які раз у раз зустрічаються на трасі. Ми організуємо чартерний рейс для групи ваших співробітників, яка відправляється в Дніпро для проведення інспекції у філіалі компанії. У порівнянні з авіарейсами, вартість вертолітного чартеру значно привабливіша.

Чому бізнес віддає перевагу вертолітний чартер?

Оренда вертольотів для переміщення по Україні користується популярністю з кількох причин:

  • переліт займає в 5 разів менше часу ніж подорож на автомобілі;
  • на шляху немає зустрічного транспорту, виключена ймовірність аварійної ситуації;
  • безпека перельотів за рахунок технічно справної техніки та досвіду пілотів;
  • можливість вибору вертольота відповідно до чисельності пасажирів;
  • надаємо ліцензійні послуги;
  • клієнти застраховані в польоті від непередбачених ситуацій.

Для представників бізнесу оренда вертольотів — це економія свого часу, який коштує набагато дорожче, ніж чартер. Завдяки пунктуальності пілотів, пасажири доберуться до Дніпра своєчасно. Політ не викличе негативних емоцій — пілоти не допускають позаштатних ситуацій, вони ввічливі та комунікабельні.

Екскурсії над Києвом

Клієнти, які користувалися орендою вертольотів, повторно звертаються до операторів Helitour —замовляють як перельоти по Україні, так і захоплюючі повітряні прогулянки над Києвом. У нашому каталозі запропоновано кілька варіантів польотів над столицею — відрізняються не тільки за тривалістю, але і маршрутом.

Для людей, які зацікавлені в нетривалому польоті, підійде 12-хвилинна екскурсія — вертоліт пролетить над Трухановим островом, Північним мостом, Аркою дружби народів, Пішохідним мостом через Дніпро та іншими об'єктами. Під час польоту пасажири фотографують околиці Києва, захоплюються прибережними пейзажами і міськими панорамами.

Бажаючим побачити більше пам'яток Києва, подивитися з висоти на резиденцію Януковича, національний парк Межигір'я, пропонуємо оглядові польоти на 42 або 30 хвилин. Розробляючи маршрути, ми включаємо наймальовничіші місця столиці, наймасштабніші об'єкти, які особливо велично виглядають з гелікоптера.

Кожен з пропонованих турів можна замовити в подарунок колегам, друзям, рідним. Екскурсія на вертольоті — відмінний подарунок для людей будь-якого віку, до будь-якого календарного або персонального свята. Телефонуйте оператору і оформляйте замовлення на подарунковий сертифікат, подаруйте близьким яскраві емоції.

Наш інстаграм