Чартерный рейс в Житомир - чартерные полеты на вертолете в Житомир ➤ аренда вертолета в Украине ➤ цена на сертификат на полет на вертолете - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Чартерні рейси в Житомир: ділові поїздки та екскурсії

Чартерні рейси все більше користуються попитом, і вертолітні тури не тільки не поступаються літаковим в популярності, але навіть і перевершують їх. Адже вертольоти можуть доставляти пасажирів практично в будь-який населений пункт, їх перевага —вертикальні посадка і зліт, головне, щоб знайшовся шматок землі близько 30 квадратних метрів. А ще ця техніка здатна зависати в одній точці, робити розворот на 360 градусів, що дає можливість продемонструвати пасажирам красиві види з висоти.

Завдяки мобільності, гелікоптерии швидко покривають великі відстані,

наприклад, дістатися з Києва до Житомира можна за 60-90 хвилин, а по трасі, особистим автотранспортом, це займе не менше 2 годин. Скоротити відстань до хвилин пропонує пасажирам компанія Helitour, яка спеціалізується на вертолітних турах.

До Житомира разом з Helitour

Наші послуги затребувані для міні-екскурсій в Житомир, гелікоптери Robinson R44, Eurocopter EC120 і Bell 407 вміщують групи від 3 до 5 осіб, школярів до 16 років приймаємо тільки в супроводі дорослих. Це місто може похвалитися цікавими туристичними локаціями:

  • плоский будинок або будинок-химера в центрі міста;
  • скала "Голова Чацбкого";
  • Успенська церква 18 століття, яка була перебудована в 90-і роки та отримала статус собору;
  • Замкова гора, а також інші цікаві місця, що вражають своєю красою.

Для тих, хто хотів би відвідати Житомир в приємній компанії, відзначити День народження або пам'ятну дату, подорож на гелікоптері, яка допоможе істотно заощадити час і сили, витрачені на дорогу, буде цікавою. Ми приймаємо заявки на корпоративні польоти, перевозимо невеликі групи на прес-конференції або ділові зустрічі.

Гарантії та можливості

Подорожувати з Helitour абсолютно безпечно, у нас дуже досвідчені пілоти і надійна техніка. Ми гарантуємо швидкість і мобільність, до того ж, вартість польоту обійдеться дешевше, ніж в літаку, і чим більше пасажирів, тим менша ціна. На неї впливає модель вертольота, але ці деталі ми обговорюємо з клієнтами. Якщо складається несприятлива погода, то виліт переносимо на інший час або на наступний день, після узгодження з замовником. У разі, якщо не влаштовує час вильоту, ми повертаємо гроші. Оплата приймається як за готівковий, так і за безготівковий розрахунок. Приймаємо всіх бажаючих, перешкодою може стати тільки страх висоти. Не рекомендуються польоти і для дітей до 6 років, малюки часто лякаються зміни обстановки і зависання над землею.

Знайти нас нескладно, ми базуємося на території Гідропарку, від центру Києва можна дістатися за 15 хвилин, для клієнтів з особистим автотранспортом передбачена зручна парковка. Зв'язатися з представниками компанії Helitour, щоб орендувати вертоліт, можна по телефону, зазначеному на сайті.

Наш інстаграм