Екскурсія на вертольоті по Одесі ➤ замовити вертолітний екскурсію по Одесі ➤ вартість оглядової екскурсії по Одесі на вертольоті
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати
Екскурсія на вертольоті

Екскурсія на вертольоті

Політ на вертольоті – це захоплююча прогулянка по небу, яка не тільки запам’ятається вам на все життя, але і дозволить побачити місто з іншого ракурсу.

До того ж, це дуже оригінальний подарунок, реалізувати який допоможе команда професійних пілотів і інструкторів.

А людина, яка отримала сертифікат, напевно буде в захваті від вашої винахідливості.

Особливі враження від екскурсії на вертольоті

Можливість літати на вертольоті з’явилася у простих обивателів не так давно. Якщо авіаподорожі на літаках – вже звичне явище, то недорогі вертолітні прогулянки – зовсім інакше. І навіть, якщо ви думаєте, що вже літали на літаку і вас нічим здивувати, це зовсім не так.

У нас працюють висококваліфіковані пілоти, кожен з яких має багаторічний досвід управління вертольотом. До того ж, кожен пасажир у момент польоту застрахований.

Задати запитання

Неспішний політ на вертольоті непорівнянний з тими враженнями, які він дарує зі звичайним авіаперельотом з пункту «А» в пункт «Б»:

  • «прогулюючись» по небу на вертольоті, ви зможете сповна насолодитися панорамним видом з вікна;

  • до того ж, вертоліт може деякий час парити на одному місці, даючи можливість своїм пасажирам відобразити момент на фото або відео;

  • наша компанія надає свої послуги цілий рік, тому, у нас ви можете замовити тур як взимку, так і влітку за помірною ціною;

  • вертольоти мають можливість посадки і зльоту практично з будь-якої поверхні невеликої площі, тому під час деяких екскурсій, які ви можете купити на цьому сайті, пасажири можуть зробити додаткове приземлення під час вертолітного туру.

Куди полетіти на екскурсію?

Екскурсійна програма, представлена в нашій компанії, включає такі напрямки:

Скільки коштує вертолітна екскурсія?

Ціни на всі види послуг компанії вказані на сайті, тут же ви можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів. У вартість входять послуги інструктора, пілота, а також фото- та відеозйомка. Всі послуги можна сплатити за безготівковим розрахунком. Ми працюємо цілий рік з 8.00 до 20.00. А для того, щоб уточнити скільки коштує політ на вертольоті за індивідуальним маршрутом, достатньо зв'язатися з нами по телефону.

Наш інстаграм