Чартерный рейс в Кропивницкий - чартерные полеты на вертолете в Кропивницкий ➤ заказать чартер на вертолете по Украине ➤ цена полета на вертолете - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Чартерний рейс в Кропивницкий

Чартерний рейс до Кропивницького

Планується ділова поїздка до Кропивницького? Зведіть до мінімуму час на дорогу, залиште його для відвідування місцевих визначних пам'яток. Це можливо завдяки послугам компанії Helitour — ми організуємо для вас чартерний рейс в Кропивницький, враховуючи всі побажання. За тривалістю політ в 5 разів коротший, ніж поїздка на автомобілі. Сучасний гелікоптер не зустріне на шляху транспорту, що мчить назустріч, в салоні не з'явиться пил, який значно знижує рівень комфортності при пересуванні по автобанах України. Досвідчені пілоти керують повітряним транспортом з дотриманням правил безпеки, завжди взлітають в повітря в строго призначений час. Єдина перешкода, яка може стати перешкодою для своєчасного вильоту — нельотна погода.

Переваги чартерного рейсу

Послугами повітряного транспорту користуються бізнесмени, публічні люди, громадяни, які дорожать власним часом і не мають наміру витрачати його на простої в заторах, тривалі поїздки на поїздах, автомобілях. Навіщо даремно витрачати час, якщо можна скористатися вертолітним чартером, отримавши певні привілегії:

  • безпека — в чартерні рейси відправляються вертольоти в ідеальному технічному стані, під керуванням пілотів з численними годинами нальоту;
  • ліцензовані послуги — компанія Helitour отримала ліцензію на вертолітні рейси в межах державних кордонів України;
  • страхування — всі пасажири чартерних маршрутів застраховані;
  • вибір гелікоптера — при замовленні послуги оператор підбирає вертоліт відповідно до кількості посадочних місць, швидкісними характеристиками, дальністю польоту.

Чартерний рейс до Кропивницького — це комфортний, нетривалий політ, під час якого пасажир може зайнятися вивченням документів або відпочити від робочих буднів, насолоджуючись українськими пейзажами з висоти пташиного польоту. Можливі чартерні рейси групові, індивідуальні.

Екскурсії на гелікоптеріі

Helitour організовує не тільки чартери, а й екскурсійні польоти над Києвом, іншими районами України. В нас легко замовити групову екскурсію над мостами Києва — Південним(найвищим в Україні), Північним, мостом імені Патона, а також відвідати Межигір'я, що в Вишгородському районі Київської області, недалеко від Київського моря. Альтернативний варіант — політ над Межигір'ям та Києвом, розрахований на 30 хвилин. Самий бюджетний варіант огляду визначних пам'яток столиці з висоти пташиного польоту — екскурсія над Києвом (12 хвилин).

Пілоти Helitour проведуть екскурсію над Прип'яттю і Чорнобилем, можна витратити частину вікенду на політ над затопленою церквою — невимовна краса відкриється перед пасажирами.

Подаруйте собі чи рідним яскраві враження, забронюйте місця в комфортабельному вертольоті. Можливо це буде найкразщий вікенд у вашому житті - яскравий, незвичайний, проведений в колі сім'ї. У нашій компанії можна замовити подарункові сертифікати на будь-яку екскурсію, чартер, екстремальний спуск з вершин Карпат. Бронювання місць доступне клієнтам з усіх куточків України, але будь-яка з екскурсій починається на аеродромі на території Гідропарку.

Наш інстаграм