Чартерный рейс во Львов - чартерные полеты на вертолете во Львов ➤ заказать чартер на вертолете ➤ цена полета на вертолете - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Чартерний рейс до Львова

Helitour пропонує бізнесменам та мандрівникам не втрачати час на тривалі переїзди автошляхами України, переміщаючись з Києва в інші міста країни. Настав час скористатися чартерними польотами на вертольоті, організованими Helitour. Ми цінуємо ваш час, дбаємо про безпеку і комфорт, адже пересуватися по повітрю набагато безпечніше, ніж по дорогах із суцільними заторами, пилом і не зовсім культурними учасниками дорожнього руху. Володіючи сертифікатами та ліцензіями на надання повітряно-транспортних послуг, забезпечимо безпечне пересування в межах України. Поїздка до Львова займе максимум 2 години, тоді як на автомобілі такий же шлях можна подолати не менше ніж за 7 годин 45 хвилин.

Для кого актуальны вертолетные чартеры?

Львів славиться численними середньовічними пам'ятками — замки, ратуші, палац Любомирських на Площі "Ринок", Театр опери та балету імені Соломії Крушельницької з величним екстер'єром і чудовим інтер'єром. Вражає вишуканістю Палац Потоцьких, зведений в 19 столітті — тут розміщується композиція Львівської галереї мистецтв, поруч розбитий "Парк мініатюрних замків" з фортецями і спорудами в масштабі 1:50.

Гора "Високий замок" — найвища точка Львова та одна з найцікавіших туристичних зон міста. Кожен турист не обходить стороною "Високий замок", намагаючись потрапити на оглядовий майданчик, звідки відкривається неймовірно мальовничий пейзаж міста з багатовіковою історією. Це лише мала частина історичного надбання міста, щоб подивитися за один вікенд якомога більше, туристи з Києва відправляються в подорож на гелікоптері.

Чартерними рейсами цікавляться представники ділових кіл, яким потрібно швидко дістатися до Львова на важливу нараду, конференцію або інший захід. Світські персони відправляються до Львова на урочисті заходи, вважаючи за краще користуватися повітряним транспортом, а не автомобілями.

Переваги чартерів Helitour

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам надавати послуги вимогливій публіці на першокласному рівні. Замовляючи у нас чартерний рейс до Львова, клієнт отримує:

  • можливість вибору вертольота відповідно до технічних характеристик — по дальності польоту та швидкості;
  • підбір повітряного транспорту відповідно до чисельності пасажирів: для групових поїздок (до 6 осіб) запропонуємо Bell 407, для індивідуальних чартерів Robinson R44 (до 3 осіб);
  • виліт в строго призначений час — клієнту потрібно своєчасно прибути на аеродром, розташований на території парку;
  • наявність страхування — кожен пасажир, який бронює гелікоптер, застрахований;
  • безпека — гелікоптером керує досвідчений пілот, машина перевіряється на технічну спроможність перед вильотом.

Замовлення чартерного рейсу можливе клієнтом з будь-якого куточка країни. Зателефонуйте нашому оператору і домовтеся про бронювання вертольота на певну дату, на конкретний час. З нами ваша подорож до Львова буде комфортною і безпечною.

Наш інстаграм