Оренда вертольота в Києві ➤ орендувати вертоліт для польотів по Україні ➤ вартість оренди вертольота з пілотом
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати
Оренда гелікоптера Київ

Оренда гелікоптера Київ

Швидкість пересування вертольота в шість разів перевищує показники автомобіля. Пілотові не доводиться стояти в пробках, гальмувати на світлофорах або перед пішохідними переходами, а пасажири повітряного транспорту не відчувають дискомфорту через погані дороги.

Саме тому оренда вертольота в Києві та інших містах набуває все більшої популярності.

Де замовити оренду вертольота в Києві?

Компанія «Helitour» – це команда досвідчених професіоналів, які щодня працюють над створенням максимально комфортних умов для кожного клієнта. Недорогі оглядові екскурсії, чартерні польоти на вертольоті по Україні, міні-подорожі по індивідуально розробленим планам і навіть вантажні перевезення – послуги, якими сьогодні може скористатися кожен.

Задати запитання

Чому варто замовити політ саме у нас?

  • Невисока ціна

    Саме питання вартості вертолітного подорожі, як правило, хвилює людей найбільше. І це зовсім не дивно. Адже не так давно, далеко не кожен міг собі дозволити замовити політ на вертольоті. Стереотип «дорожнечі» цієї послуги закріпився за нею, хоча і незаслужено.

  • Різноманітність маршрутів

    Для того, щоб здійснити мрію свого близької людини або власну, цілком достатньо купити недорогий оглядовий тур над столицею. Незважаючи на його невисоку вартість, море незабутніх вражень гарантовані всім пасажирам. Але, не варто обмежуватися лише цим.

  • Сертифікована техніка

    Залежно від мети оренди і кількості пасажирів ви можете вибрати одну з наступних моделей: Robinson R44 Raven II, Eurocopter EC120, Bell 407.

Умови оренди вертольота

Багаторічний досвід роботи дозволив нам створити оптимальні умови співпраці з клієнтами. Обмеження оренди скорочені до необхідного мінімуму і засновані виключно на безпеці і комфорті пасажирів:

Скільки коштує оренда вертольота в Києві?

На нашому сайті представлена докладна інформація про вартість вертолітних екскурсій, відгуки тих, хто вже скористався послугами оренди та інша корисна інформація. Для того, щоб уточнити скільки коштує рейс за обраним вами маршрутом, достатньо зв'язатися з нами за телефоном або заповнити форму зворотного зв'язку.

Наш інстаграм