Чартерный рейс в Меджибож - чартерные полеты на вертолете в Меджибож ➤ аренда вертолета по Украине ➤ цена полетать на вертолете - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Чартерний рейс в Меджибіж

Меджибіж — чудовий історико-культурний заповідник, розташований недалеко від Хмельницького і щорічно привертає маси туристів. Це найдавніше селище, яке, згідно з історичними даними, було засноване ще на початку XII століття. За час свого існування був підкорений Золотою Ордою, яку змінювали по черзі литовці, поляки, турки та інші завойовники. Незважаючи на всі історичні події, населений пункт уцілів по сьогоднішній день, зберігши масу цінних історичних пам'яток. Компанія Helitour пропонує зручний і швидкий спосіб відвідування заповідника, а саме чартерний рейс в Меджибіж в кращих комфортних умовах.

Оренда вертольота з Києва в Меджибіж: захоплююча подорож з бездоганним комфортом

Головною перевагою чартерного рейсу Київ-Меджибіж є можливість в короткий термін і абсолютно безперешкодно дістатися до місця призначення. Вам не потрібно буде тіснитися в громадському транспорті в оточенні інших пасажирів або нудитися в нескінченних заторах при поїздці на авто - переліт пройде на високій швидкості в комфортних умовах. У нашому розпорядженні є парк повітряних транспортних засобів, серед яких ви можете обрати гелікоптер, розрахований на компанію від 3 до 6 осіб. При цьому ви опинитеся в оточенні виключно близьких людей і пілота, зможете цікаво провести час в невимушеній обстановці, отримати заряд адреналіну на віражах.

Звичайно, безсумнівною перевагою оренди вертольота Київ-Меджибіж є шанс насолодитися винятковим панорамним видом, що відкривається з вікон. З висоти в кілька сотень метрів ви зможете розглянути панорами заповідника та околиць, що абсолютно неможливо при поїздці в автомобілі, пішій прогулянці. Навіть політ на літаку не надасть таких відчуттів, так як надмірно висока швидкість і висота просто не дозволяють розглянути місцевість докладно. У вас буде виняткова можливість оцінити величність стародавнього Меджибізького замку-фортеці, стіни якого не раз відбивали напади ворожих військ, красу костелу-ротонди, церкви Іоанна Богослова і багатьох інших цінних історичних об'єктів. Політ доставить самі незабутні відчуття і залишиться в пам'яті на все життя.

Як замовити оренду вертольота Київ-Меджибіж в Helitour?

Бронювати оренду вертольота краще заздалегідь. Замовлення чартерного рейсу можна швидко оформити безпосередньо на сайті. Далі з вами буде спілкуватися наш менеджер, який детально відповість на всі питання, що стосуються подорожі, допоможе визначитися з вибором часу, моделі вертольота і оформити заявку. Ми маємо всі необхідні ліцензії та страховки на пасажирські перевезення, що робить наші послуги пріоритетними на ринку. Оренда вертольота можлива в будь-який час року за умови, що погодні умови не перешкоджають вильоту.

Замовивши чартерний рейс в Меджибіж, ви можете зробити приємний подарунок собі або близьким людям. Навіть якщо ви один, але хочете цікаво провести час в компанії, просто зв'яжіться з нашими менеджерами, які зможуть підібрати кращий варіант. У нас ви можете придбати сертифікат на оренду літака з Києва і бути впевненим, що такий презент завжди буде гідно оцінений одержувачами, тим більше, що він дійсний протягом декількох місяців, і власник зможе самостійно визначити час і дату польоту. Це буде прекрасний подарунок родичу, другу, подружжю, а можливо, і кращий варіант в романтичній обстановці запропонувати руку і серце своій коханій.

Наш інстаграм