Чартерный рейс в Запорожье - чартерные полеты на вертолете в Запорожье ➤ заказать чартер на вертолете по Запорожье ➤ цена полета на вертолете - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Оренда вертольота в Києві для чартерного рейсу в Запоріжжі — швидкий і комфортний транзит

Запоріжжя — великий мегаполіс України, що має величезний промисловий потенціал, сотні підприємств, торгових, культурних і спортивних центрів, а також багату історичну спадщину, що забезпечує високий рівень відвідуваності міста як в ділових, так і туристичних цілях.

Необхідність термінового прибуття в Запоріжжя може виникнути з різних причин — проведення екстреної наради з партнерами, узгодження документації, огляд об'єктів, термінове укладення вигідної угоди або усунення неполадок з обладнанням, що вимагає екстреного залучення профільного фахівця.

Нерідко проведення дозвілля, наприклад, вихідного дня з метою екскурсії в Запоріжжі, огляду визначних пам'яток, відвідування історичних місць, вимагає мінімізувати час на прибуття в місто. Відвідування міста з мінімальними витратами часу на переліт, при цьому з максимальним комфортом забезпечить оренда гелікоптера Київ-Запоріжжя, завдяки чому дістатися до пункту призначення можна в найкоротші терміни, швидше, ніж наземним транспортом. Також переліт на літаку не завжди найоптимальніший варіант — вартість авіарейсів досить висока, крім того, доведеться витрачати час на дорогу до аеропорту.

Незаперечною перевагою пересування на вертольоті також є можливість для пасажирів насолодитися ландшафтами і пейзажами, що відкриваються з висоти декількох сотень метрів, провести аерозйомку, що робить подорож особливо захоплюючою, корисною і приємною.

Послуги приватних польотів на вертольотах компанії Helitour

Аеродром компанії Helitour розміщений в Гідропарку, але є можливість також здійснити посадку клієнтів в іншому місці, для чого необхідне дотримання певних умов, а саме наявність обладнаного майданчика в межах міста або відкритої місцевості за містом, всі моменти попередньо узгоджуються зі співробітниками компанії.

Замовивши індивідуальний чартерний рейс на вертольоті Київ-Запоріжжя, клієнти отримують безліч переваг:

  • швидкий транзит до місця призначення за прямим повітряним маршрутом без будь-яких перешкод;
  • перебування в ергономічному салоні з комфортними умовами перельоту;
  • наявність багажного відділення.

Компанія Helitour має офіційні ліцензії на здійснення пасажирських перельотів і страховки. Безпека польоту забезпечується ретельним технічним оглядом судна перед кожним вильотом, а керують гелікоптерами досвідчені кваліфіковані пілоти.

Замовлення екстреного чартеру в Запоріжжя

Орендувати гелікоптер для термінового вильоту в Запоріжжя можна як на одну людину, так і для групи від 3 до 5 пасажирів. Авіапарк компанії Helitour включає вертольоти з різною пасажиромісткістю і технічними параметрами, розрахованими на певну дальність польоту. Залежно від побажань клієнта, буде підібраний найоптимальніший варіант.

Забронювати вертоліт Київ-Запоріжжя можна на будь-який день, заздалегідь розмістивши заявку онлайн і зв'язавшись з менеджерами Helitour для уточнення деталей перельоту, часу посадки і прибуття в пункт призначення, вартості туру. Важлива умова — приземлення має бути здійснено до настання темряви, тому розраховувати час вильоту необхідно також в залежності від тривалості світлового дня в різні сезони року.

У разі, якщо погодні умови (сильний снігопад, туман) не дозволяють здійснити виліт в заздалегідь зазначений термін, клієнту будуть запропоновані інші варіанти, виходячи з прогнозу погоди, можна обговорити інший час або день вильоту.

Наш інстаграм