Чартерный рейс в Кременчуг - чартерные полеты на вертолете в Кременчуг ➤ забронировать услуги полета на вертолете ➤ цена полета - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Швидкий політ до Кременчука на вертольоті для вирішення завдань ділового та особистого плану

Чартерний транзит в місто Кременчук на гелікоптері — це найефективніший спосіб швидкого досягнення великого населеного пункту України в комфортних умовах. Рейс можна спланувати в найкоротші терміни, при цьому в індивідуальному порядку — вертоліт замовляється на конкретний час і передбачає транзит обмеженої кількості людей: від одного до 5 людей. Політ актуальний як для вирішення ділових питань, так і для вирішення завдань особистого плану. Крім того, Кременчук - дуже красиве, цікаве і багате на пам'ятками місто, так що навіть в туристичних цілях відвідати його варто.

А якщо на переліт або поїздку автотранспортом час втрачати не бажано, тоді можна вибрати найбільш зручний і комфортний спосіб — зробити ексклюзивний рейс на вертольоті. Політ в Кременчук, як і будь-яке інше місто України, можна замовити в профільній компанії Helitour, яка спеціалізується на наданні послуг вертолітних подорожей як в екскурсійних або бізнес-цілях, так і для інших потреб.

Повітряний чартер на гелікоптері до Кременчука

Повітряний транспорт має масу переваг перед наземним пересуванням до цільового пункту, а головне — це відсутність пробок, особливостей місцевості, що вимагають об'їзду, неідеального стану дорожнього покриття, словом, факторів, які так чи інакше негативно впливають на ефективність, комфорт і швидкість пересування.

По повітрю можна рухатися до точки призначення прямим маршрутом. Причому якщо літак, що летить на висоті в кілька кілометрів, користується приладами для досягнення точки і повинен дотримуватися рамок встановленого повітряного коридору, не маючи особливих можливостей для маневрів, то вертоліт — зовсім інший транспорт. Він цілком вільний в небі, при цьому пасажири можуть споглядати з висоти декількох сот метрів красу навколишньої місцевості, знімати на камеру пейзажі, отримуючи справжнє задоволення від польоту і свіжі враження, а не просто чекати посадки, солодко дрімаючи в кріслі.

Замовлення і основні правила перельоту

Замовити чартер в Кременчук можна в режимі онлайн, але обов'язково треба зв'язтись з менеджерами компанії Helitour для уточнення всіх нюансів перельоту, зокрема, кількості пасажирів, їх сумарної ваги, часу вильоту, приземлення, місця посадки.

Також потрібно взяти до уваги, що незважаючи на відносну лаконічність конструкції і габаритів вертольота в порівнянні з авіатранспортом, а також відсутністю необхідності у злітно-посадковій смузі для приземлення або старту, гелікоптер не може здійснювати посадку або висадку пасажирів в будь-якому місці. У межах міста це повинні бути передбачені для цих цілей майданчики, а на відкритій місцевості — діаметр приземлення не менше 25 м (на приватних територіях за погодженням з власниками).

Погодні умови також мають значення. У випадках зі зниженою видимістю (туман, сильна злива, снігопад, задимленість) з метою безпеки переміщення пасажирів компанія Helitour не здійснює вертолітні перельоти навіть на малі відстані. Якщо прогноз погоди буде несприятливим, то до моменту вильоту буде запропоновано перенести політ на інший час за погодженням із замовником.

Також потрібно врахувати, що посадка на місці прибуття повинна бути здійснена до настання темряви. В інших випадках замовники будуть забезпечені пунктуальним часом вильоту і висадки в заздалегідь обумовленому місці пункту призначення, а також комфортними умовами перельоту та безпекою.

Helitour — це компанія, у якої є ліцензія на надання вертолітних перельотів, а також у нас обов'язково передбачене страхування пасажирів.

Наш інстаграм