Чартерный рейс в Чернигов - чартерные полеты на вертолете из Киева ➤ заказать чартер на вертолете по Украине ➤ стоимость чартера на вертолете в Киеве - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Чартер до Чернігова на вертольоті: персональний повітряний транспорт

На сьогоднішній день оренда вертольота для персональної подорожі або переміщення групи з декількох осіб в межах України стає все більш популярною послугою, оскільки сучасний ритм життя і ділової сфери вимагає максимально ефективно використовувати час, який бажано не витрачати на довгі цільові поїздки в автотранспорті. Чартерний рейс на вертольоті дозволяє максимально скоротити відстань при необхідності екстреного відрядження до Чернігова. Відстань до міста з Києва —близько 150 км, тому, щоб покрити його на автотранспорті, буде потрібно близько 3 годин виснажливої подорожі. На вертольоті ж політ займе менше години.

Що стосується переваг чартерного рейсу перед перельотом на літаку, то вони очевидні. Замовити послугу можна персонально — на чітко зазначений час вильоту, дістатися до цілі з комфортом в найкоротші терміни, здійснити посадку в безпосередній близькості від місця призначення. При цьому вартість послуги поступається ціні авіаквитка. Крім того, під час подорожі можна отримати істотну порцію адреналіну і оглянути територію з висоти, розглянути окремі об'єкти, випробувавши масу задоволення від панорами, що відкривається. Це неможливо побачити з висоти декількох кілометрів з салону літака.

Ділові та розважальні подорожі до Чернігова на вертольоті

Чернігів — великий діловий центр України, який характеризується високим рівнем розвитку промислової індустрії та підприємницької діяльності. При необхідності термінового вильоту з Києва до Чернігова для участі в конференціях, відвідування виставок в бізнес-цілях, для ділових переговорів, підписання угод про співпрацю або вирішення інших нагальних завдань, оптимальним варіантом стане оренда вертольота для здійснення чартерного рейсу VIP-рівня. Це не тільки дозволить швидко і зручно вирішити поставлене завдання, але також підкреслить високий статус, підвищить авторитет і рівень довіри до представників компанії, що сприятливо позначиться на подальшій бізнес-діяльності та довгостроковому співробітництві з підприємством, що цікавить.

ККрім того, політ до Чернігова може бути здійснений не тільки в ділових, але і в культурних цілях. Місто характеризується багатою історією, тут багато пам'яток, які варто відвідати, відправившись на захоплюючу екскурсію в Чернігів з мінімальними тимчасовими витратами на переліт. Також у місті часто проводяться культурні та спортивні заходи, що збирають зацікавлених осіб з усіх куточків України. Таким чином, оренда вертольота для оперативного відвідування Чернігова групою від 3 до 5 людей — один з найбільш прийнятних варіантів в плані комфорту, економії часу і коштів.

Ключові переваги чартерних вертолітних рейсів до Чернігова від компанії Helitour

Аеродром Helitour розміщений в Гідропарку в Києві, включає вертольоти різних класів: Robinson R44 Raven II, Eurocopter EC120, Bell 407, що відрізняються пасажиромісткістю, дальністю перельоту і швидкістю. Залежно від запитів клієнта і фінансових можливостей, буде підібрана оптимальна модель вертольота для здійснення комфортної доставки пасажирів в Чернігів.

Безпека польоту забезпечується бездоганним технічним станом вертольотів і досвідченими пілотами - професіоналами своєї справи, а також наявністю ліцензії і страховки. Послуги чартерних рейсів здійснюються в будь-яку пору року, а пасажирам надаються комфортні умови в салоні.

Польоти можна замовити на будь-який день, попередньо здійснивши бронь на сайті або зв'язавшись з нашими представниками за телефоном, вказаним на сайті.

Наш інстаграм