Чи є ваговий ліміт для пасажирів? - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Чи є ваговий ліміт для пасажирів?

Політ на вертольоті — нові емоції, які захоплюють дух

Якщо дуже хочеться випробувати щось нове, якщо в мріях ви неодноразово уявляли себе птахом, яка може парити над землею без перешкод, розглядаючи найцікавіші місця, спробуйте замовити послугу прогулянки на вертольоті. Ви зможете вдосталь намилуватися красою навколишнього середовища та розглянути улюблене місто Київ, а також багато інших дивовижних і прекрасних місць, наприклад, Межигір’я, Чорнобиль, або церкву на воді з висоти пташиного польоту. Тут не буде перешкод і ви самі зможете побачити все своїми очима. При необхідності ви зможете замовити у нас в компанії Helitour чартерний рейс. Така повітряна прогулянка подарує безліч нових, яскравих і дивовижних емоцій, адже можна буде опинитися в іншій точці всього за кілька хвилин.

Прогулянки на вертольоті —можливість провести дозвілля незвично

Як тільки запускаєтсья двигун, відразу захоплює подих. Прогулянка на вертольоті — прекрасний варіант дозвілля. Це відмінна можливість провести цікаво час з друзями і близькими, а може вам захочеться просто насолодитися разом з коханою людиною в настільки дивовижною обстановкою. Комфортні вертольоти, такі як Robinson R44 Raven II розмістять пасажирів. У нашої компанії Helitour є власний парк літальних машин, якими керують пілоти найвищої кваліфікації. Тому ціни на послугу доступні та кожен зможе дозволити зробити собі подарунок — замовити прогулянку на вертольоті.

Замовляючи послугу, слід попередньо з’ясувати який можливий максимальний ваговий ліміт для пасажирів. Це одне з правил техніки безпеки, а також комфорту для кожного учасника прогулянку. Вага одного пасажира не повинна перевищувати 120 кг. При перевищенні цієї цифри потрібно буде здійснити оплату за 1,5 місця. Не варто відмовляти собі в чомусь новому, адже прогулянка на вертольоті може стати одною з найбільш пам’ятних і яскравих подій.

З повітря прекрасно видно приголомшливі пейзажі

Замовляючи прогулянку на вертольоті в компанії Helitour, ви зможете побачити наймальовничіші місця столиці України. Чи знали ви, що недалеко від Києва є дивовижне місце-Храм на воді, побудований в далекому 1822 році? Його обов’язково варто відвідати, так як краса місць просто заворожує. Незважаючи на те, що він тривалий час простояв у занедбаному стані у воді, храм прекрасно зберігся. При бажанні на нього можна подивитися не тільки з висоти пташиного польоту, а й здійснити посадку біля цього місці. Так ви зможете розглянути дивовижну будову, а після огляду продовжити свою повітряну подорож.

А якщо вам хотілося б побути в Прип’яті, ми також зможе здійснити цю мрію і побачити таємничий Чорнобиль своїми очима. Тривалість такого польоту складе півтори години. За цей час ви зможете побачити саму Чорнобильську АЕС, Прип’ять, найближчі села. І все це буде доступно на невеликій висоті, дозволяючи вам детально ознайомитися з покинутим містом.

Зробіть собі або близьким подарунок — замовте в компанії Helitour прогулянку на вертольоті, насолодіться неймовірною красою рідної країни!

Повернутись на головну