Які тури включають додаткову посадку ? - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Які тури включають додаткову посадку ?

Які тури включають додаткову посадку?

В гонитві за неймовірними емоціями люди вибирають самі незвичайні способи захоплюючого проведення часу, одним з яких є політ на вертольоті. Це прекрасна можливість насолодитися красою околиць, ознайомитися з пам’ятками і, нарешті, відчути себе підкорювачем повітряного простору. Компанія Helitour пропонує безліч цікавих турів на першокласних вертольотах, здатних домчати своїх пасажирів у найвіддаленіші куточки України. Крім турів з затвердженими маршрутами, у вас також є можливість включити посадку з дотриманням правил безпеки.

В якому випадку можлива додаткова посадка?

Додаткова посадка повітряного транспортного засобу вимагає наявності певних умов. Пілот вертольота не може самостійно або на прохання клієнтів зробити приземлення в тому чи іншому пункті, навіть якщо на перший погляд рельєф це дозволяє. На території не повинні розташовуватися легкі сторонні об’єкти, які можуть злетіти при посадці судна і потрапити в гвинти вертольота, а також інші важливі ділянки конструкції вертольота (двигун, рульовий гвинт та ін.). Майданчик повинен бути рівним, допускається лише мінімальний відхил в кілька градусів.

Будівлі та інші архітектурні об’єкти повинні розташовуватися на відстані не менше півсотні метрів. Грунт посадкового місця повинен бути твердим, щоб виключити можливість занурення в нього шасі. Також є вимоги до розмірів робочої зони посадкового майданчика — мінімально допустимі розміри становлять 20 квадратних метрів, але вони можуть відрізнятися в залежності від типу вертольота. Тільки при дотриманні всіх зазначених умов пілот може розглядати варіант додаткової посадки повітряного судна. Зазвичай пілоти надійних компаній, що пропонують повітряні тури, як, наприклад, Helitour, обізнані про місцевості, де приземлення буде допустимим і безпечним як для пасажирів вертольота, так і для оточуючих.

Тури від Helitour, що включають додаткову посадку

Компанія Helitour пропонує величезну кількість різноманітних маршрутів різних напрямків і тривалості. Пілот може здійснити додаткову посадку, якщо передбачений тривалий тур, тривалістю більше 1 години, а ось тури над Києвом на вертольоті, тривалість яких значно менше, не передбачають додаткової посадки. Наші пілоти мають великий стаж, багаторічний досвід польотів і знають наймальовничіші місця, де можна безпечно приземлитися.

Додаткова посадка передбачена в турі “Церква на воді”. Це чудова подорож, ви полетите в село Гусинці, щоб побачити справжнє диво – дивовижну стародавню Спасо-Преображенську церкву, яка разом з селищем була затоплена півстоліття тому, але встояла і тепер гордо височіє на острові. Також можна розглянути й інші варіанти подорожей, з приводу яких ви завжди можете проконсультуватися з менеджерами компанії, розглянути можливість приземлення на тій чи іншій ділянці, уточнити час очікування та інші важливі моменти.

Купуючи тур від компанії Helitour, незалежно від того, хочете ви політати над Києвом на вертольоті або полетіти за сотні кілометрів, ви купуєте унікальну можливість випробувати приголомшливі емоції, відчути свободу і відстороненість від усіх нагальних проблем. Звертайтеся — ми знаємо, як підібрати для Вас кращу подорож, і втілимо в життя бажання зробити вчинок, яким можна буде пишатися.

Повернутись на головну