Нас двоє, але ми хочемо бути в групі принаймні з 3 осіб. - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Нас двоє, але ми хочемо бути в групі принаймні з 3 осіб.

Спільний політ на вертольоті в Києві —вдвох або в групі

Оренда гелікоптера в компанії Helitour передбачає можливість здійснити політ як особисто, так і в компанії — від одного до чотирьох супутників (не рахуючи пілота). Ми пропонуємо романтичні тури на гелікоптері для закоханих пар або в якості подарункового туру до ювілеїв сімейного життя та інших знаменних дат. Проте, трапляються ситуації, коли незабутню екскурсію хочуть зробити в компанії хоча б ще одного пасажира.

Можливо, людям так легше переступити деякий бар’єр страху, коли в повітряній подорожі братиме участь ще хтось, крім пілота (якого небажано відволікати бесідами), з ким можна поговорити та обговорити нюанси польоту. Хоча з повною відповідальністю компанія Helitour може запевнити, що польоти абсолютно безпечні і комфортні. Ще один можливий нюанс — питання вартості. Політ на гелікоптері розрахований на трьох, можливо, пара готова заплатити частину ціни подорожі та бажає розділити її повну вартість з ще хоча б одним бажаючим випробувати яскраві враження. Ціна екскурсії залежить від кількості пасажирів — повна посадка в гелікоптері передбачає розрахунок за послугу за вказаним тарифом, при цьому вартість польоту на одного в групі людей буде нижчою, ніж при оренді з мінімальною кількістю пасажирів. У той же час, цей один бажаючий покататися на повітряному гвинтовому транспорті, можливо, і сам не проти знайти супутників — це і економія коштів (адже оренда вертольота для одного обходиться дорожче, ніж в компанії), та й подорож буде веселішою.

Не вдаючись в глибокі причини бажання мати хоча б ще одного супутника в польоті на вертольоті в Києві, компанія Helitour прагне максимально задовольнити запити і очікування своїх клієнтів. Вертольоти розраховані мінімум на трьох пасажирів, а максимальна кількість осіб на борту – 5-6 (наявність пілота не включається в параметр пасажиромісткості), тому дует замовників цілком можна доповнити ще одним або двома-трьома супутниками, або включити клієнтів в групу з трьох осіб, які готові замовити більший вертоліт, але не знаходять необхідної кількості мандрівників.

Підберемо пасажирів для двох замовників

Замовити політ на вертольоті в місті Київ з різними цілями — екскурсія, розважальна подорож по особистому маршруту, а також діловий виліт в інші міста країни можна в режимі онлайн або безпосередньо озвучивши свої побажання в живому спілкуванні з менеджерами компанії Helitour. Якщо хочете здійснити екскурсійну повітряну подорож удвох, але бажаєте знайти ще супутників, звертайтеся із запитом в нашу компанію, менеджери допоможуть знайти як мінімум одного пасажира або запропонують варіанти стати членами групи з 3-5 людей на борту.

Потрібно буде узгодити терміни і маршрут, також прийти до компромісу з приводу ціни польоту з урахуванням задоволення потреб різних клієнтів в одному транспортному засобі.

Безпечний політ на гелікоптері в місті Київ

Парк повітряних суден компанії включає вертольоти різних класів, вертольоти проходять техогляд, що підтверджує їх абсолютну придатність до перельотів з пасажирами на борту. Пасажиромісткість машин дозволяє відправити в подорож групу від 3 до 5 осіб з максимальним комфортом і гарантованою абсолютною безпекою. У нас є офіційні ліцензії на перельоти з пасажирами на борту, також практикується обов’язкове страхування. Але боятися клієнтам не варто — досвідчений пілотний склад і професійні фахівці техобслуговування вертольотів відповідально й уважно стежать за справністю машин, а компетентні менеджери компанії забезпечать організацію польоту на гелікоптері відповідно до найвимогливіших запитів і задовольнять побажання замовника як за термінами, так і в плані комфорту.

Повернутись на головну