Ми – група. Чи можемо ми полетіти на одному гелікоптері ? - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Ми – група. Чи можемо ми полетіти на одному гелікоптері ?

Переваги перельотів на гелікоптерах

Замовивши політ на гелікоптерів Києві, ви отримаєте свободу пересування. Не потрібно бути прив’язаним до наземного транспорту. А з висоти, яка доступна лише птахам, відкриваються пейзажі неймовірної краси. Політ на вертольоті-нові відчуття і враження, які відкладуться в пам’яті надовго. Компанія Helitour здійснює польоти над Києвом, надає послуги чартерних рейсів.

Особливості польотів на вертольотах

Чартерні рейси, які надає наша компанія — це економія часу для людей, яким це потрібно. Буквально за кілька хвилин можна опинитися у віддаленій точці. Тут не потрібно залежати від пробок, світлофорів і завантаженості доріг.

На наших Eurocopter EC120, Bell 407, Robinson R44 Raven II також є можливість замовити екскурсію, щоб оглянути визначні пам’ятки або просто помилуватися прекрасною красою, яка стає особливо помітною з висоти. Завдяки таким послугам ви зможете поглянути на навколишній світ іншими очима. Від побаченого захоплює дух. Хто б міг подумати, що здавалося б знайомі місця, з висоти пташиного польоту виглядають зовсім по-іншому. Замовляючи польоти над Києвом у нас, ви отримаєте кваліфікованих пілотів, можливість перельоту на якісній і сучасній техніці, особистого менеджера, який допоможе оформити замовлення та буде контролювати процес його виконання. Вартість польотів на вертольоті над Києвом, а також чартерних перельотів розраховується індивідуально і залежить від багатьох факторів, наприклад, від кількості пасажирів.

Перельоти на вертольоті в Києві з компанією Helitour безпечні:

  • наша компанія має великий досвід у наданні таких послуг;
  • вся техніка проходить регулярні техогляди і знаходиться в ідеальному технічному стані;
  • вертольоти також мають відповідні сертифікати, а перед кожним польотом наші фахівці проводять ретельний огляд літального апарату;
  • у нас працюють лише висококваліфіковані пілоти, які налітали не менше 3 000 годин;
  • у своїй роботі ми дотримуємося всіх вимог техніки безпеки;
  • кожен пасажир в момент польоту застрахований.

Нам часто задають питання: чи можна на одному гелікоптері летіти групою? Так, наші гелікоптери можуть одночасно перевозити 3-5 пасажирів, тому ви з близькими і рідними запросто можете летіти разом.

Як замовити переліт на вертольоті в Києві?

Для цього потрібно зв’язатися з нашими менеджерами. Це можливо кількома способами. Для зручності є онлайн-чат, де ви зможете отримати миттєві відповіді на всі питання, що стосуються перельотів.Також можна замовити послугу зворотного дзвінка або написати нам в месенджерах: Фейсбук, Інстагарм, Телеграм. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть грамотну консультацію з питань, що цікавлять вас.

Якщо ви ніколи раніше не літали на вертольоті в Києві, спробуйте! Це варто того! Впевнені, вам настільки сподобається побачене з висоти, що обов’язково захочеться піднятися ще не раз в повітря.

Повернутись на головну