Де ви знаходитесь і як до вас дістатися ? - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Де ви знаходитесь і як до вас дістатися ?

Під крилом вертольота про щось співає…

В оригіналі мова йде про літак, та й тайга з висоти польоту – видовище незабутнє, але тільки для тих, хто в суворих умовах вміє виживати. А ми пропонуємо видовище не менш вражаюче — побачити зверху краси Києва та його околиць, оцінити золоте сяйво куполів соборів і церков, помилуватися краєвидами Дніпра. Вартість такої екскурсії цілком по кишені навіть людині із середнім достатком, а натомість ви отримаєте незабутні враження, це гарантує наша компанія Helitour, чиї гелікоптери вже неодноразово кружляли над Києвом.

Дорога до старту

Наша компанія спеціалізується на повітряних турах, пілоти — досвідчені і надійні, для клієнтів ми пропонуємо вертольоти Robinson R44, Eurocopter EC120 та Bell 407, які вміщають від 3 до 5 пасажирів. Приймаємо заявки на польоти для двох, на весілля, навіть на хелі-скі —тури, які включають підйом на обрану гору й висадку з вертольота, багато клієнтів замовляють чартер з Києва в Карпати.

Користуються попитом польоти:

  • оглядовий — над Києвом, на 18 хвилин;
  • в Межигір’я — на 24 хвилини;
  • над Києвом і в Межигір’я — на 30 хвилин;
  • в Прип’ять і Чорнобиль — на 110 хвилин.

Порадившись з друзями, ви можете влаштувати незабутню екскурсію в День народження або на заручини з дівчиною, річницю весілля – варіантів багато. Можете здивувати ділових партнерів нестандартною розвагою, особливо будуть вражені іноземці, головне — заздалегідь уточнити, чи немає у кого-то страху висоти. Бронювати політ бажано за пару днів до передбачуваної дати.

Знайти нас дуже легко, ми знаходимося на території Гідропарку, добиратися з центру Києва всього 15 хвилин, для автомобілістів передбачена парковка. Жителів передмість можемо забрати із зазначеного місця, але потрібно узгодити точку посадки вертольота, оскільки не можна це робити на необладнаних майданчиках. Якщо ж мова про приватну територію, необхідно узгодити це з господарями.

Непередбачувані перешкоди

До таких належить, в першу чергу, погода. Як відомо, чим краще погодні умови, тим якісніше будуть зйомки і фотографії. Нашим пілотам і техніці не перешкода не сильний дощ і навіть мороз, оскільки в кабіні тепло, низькі температури теж не страшні, так як гелікоптер обладнаний системою опалення. Але якщо є загроза грози або снігопаду, від польоту доведеться відмовитися, щоб уникнути ризиків. Але це зовсім не означає, що ви втратите свої гроші: якщо прогноз несприятливий, ми намагаємося перенести час польоту або призначаємо виліт на інший день. У разі, коли обидва варіанти не влаштовують клієнта, суму ми, зрозуміло, повертаємо.

Є ще пара моментів, які важливо враховувати. Небажано брати на вертолітний тур дітей молодше 6 років, в такому віці дитина може злякатися, а не зрадіти. Підлітки, яким ще не виповнилося 16 років, можуть подорожувати тільки в супроводі дорослих, правила тут незмінні.

Якщо вас приваблює можливість здивувати і порадувати друзів, близьких, старших дітей, звертайтеся в Helitour. Ви з легкістю доберетеся до нашого офісу з будь-якої точки Києва, а ми із задоволенням допоможемо організувати вам незабутнє свято!

Повернутись на головну