Я хотів би сфотографувати під час польоту. Чи можна відкривати для цього оглядове вікно ? - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Я хотів би сфотографувати під час польоту. Чи можна відкривати для цього оглядове вікно ?

Зупинись, мить, ти прекрасна!

Цією фразою доктор Фауст позначив спілкування з Мефістофелем, щоб підкреслити момент найвищого щастя. Сьогодні можна зупинити будь-яку мить за допомогою фотографій, якими багато хто раді похвалитися на своїй сторінці в соцмережах. Відчути моменти щастя пропонує наша компанія Helitour. Ми спеціалізуємося на вертолітних турах, даємо можливість отримати задоволення від польоту, відобразити місто і околиці з висоти польоту, зробити море захоплюючих селфі. Купити екскурсію для себе або замовити подарунковий сертифікат можна безпосередньо на сайті, всі питання ми вирішуємо швидко.

Як фотографувати на борту

Це не дуже складно, але вимагає певної навички в фотографуванні, реокмендуємо взяти хорошу техніку, але і мобільного буде достатньо. В роботі ми використовуємо надійні гелікоптери, в тому числі, Robinson R44, де не потрібно відкривати оглядове вікно, щоб зробити знімок. У цього вертольота передбачені вигнуті форми віконних блістерів, які гарантують відмінний кадр з будь-якого місця. До речі, платити за фотозйомку не потрібно.

Щоб отримані фотографії не розчарували, краще скористатися порадами досвідчених фахівців, які обрали своїм профілем зйомки з висоти:

  • знімайте в RAW, цей формат дає більше можливостей при подальшій обробці;
  • кращі кадри виходять при посадці і відразу після зльоту;
  • ідеальна висота для зйомки — від 200 м до 2 км;
  • вдалий знімок виходить на фоні хмар.

Якщо ж перші фотографії на тлі хмар будуть невдалими через брак досвіду або несприятливої погоди, не варто засмучуватися. У вас є можливість повторити політ, але вже в кращих погодних умовах.

Вимоги від Helitour

У нас великий досвід роботи на вертолітних турах, час для екскурсій пропонуємо різний, враховуючи бажання клієнтів. Важливо, щоб учасники туру встигли повернутися до заходу, тому взимку годин на польоти випадає на порядок менше. При несприятливій погоді намагаємося перенести політ на іншу годину або на наступний день, якщо ж замовника такий варіант не влаштовує, повертаємо гроші.

Обмежень немає, головне, щоб у бажаючих побувати на екскурсії не було страху висоти. Що стосується дітей, то досвід показує, що не бажано брати малюків до 6 років, для них політ може виявитися стресом, і швидше налякає, ніж розважить. Підлітки до 16 років можуть замовити екскурсію, але взяти їх на борт ми можемо тільки в супроводі дорослих.ТВимог до одягу немає, кожен одягається так, як йому зручно, але бажано вибирати речі, які сидять вільно, те ж саме стосується взуття.

Знайти нас легко, ми розташовуємося біля Гідропарку, можна доїхати з центру Києва за 15 хвилин, для тих, хто прибуває на особистому транспорті, передбачена парковка. Що стосується цін, то вартість залежить від туру і його тривалості, за бажанням клієнта, готові розробити індивідуальний маршрут. Так що, якщо ви хочете придбати в свою фотоколекцію унікальні миті, скористайтеся можливістю зробити знімки з висоти пташиного польоту!

Повернутись на головну