Політ на гелікоптері в гольф клуб - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Політ на гелікоптері в гольф клуб

Політ на вертольоті в гольф клуб Києва

Любите проводити вихідні за грою в гольф, але втомилися від тривалих поїздок за місто і простоїв в дорожніх пробках? А може, бажаєте внести в життя різноманітність, додати в звичний день екстриму? Пропонуємо відмінне рішення —політ на гелікоптері в гольф-клуби поблизу Києва. Ми готові запропонувати в оренду легкі вертольоти різної місткості, що дозволить вам відправитися на поле разом з друзями. Комфортна подорож над Києвом і його околицями не тільки дозволить вам швидко дістатися до місця призначення, але і дасть можливість насолодитися приголомшливими пейзажами з висоти пташиного польоту.

Переваги оренди вертольота для польоту в гольф-клуб

У Києві гра в гольф користується досить великою популярністю. Не дивно, що багато жителів столиці вважають за краще провести вихідні в спокійній і розслаблюючій обстановці. Але одна тільки думка про тривалу стомлююче автомобільну подорож за місто, поїздку на автобусі або на поїзді викликає тремтіння. Альтернативним і максимально комфортним рішенням може стати політ на вертольоті, для приземлення якого потрібен лише невеликий рівний простір.

Оренда вертольота для польоту в гольф-клуб має наступні переваги:

  • яскраві емоції для всіх учасників;
  • максимально комфортна подорож;
  • швидка доставка до місця призначення;
  • можливість насолодитися мальовничими видами.

Ми готові надати комфортні вертольоти для польоту в гольф-клуб не тільки в літній сезон, але і в будь-який іншу пору року. При цьому транспорт може чекати вас для доставки назад. Однак час очікування вертольота варто обговорити при оформленні замовлення індивідуально.

Переваги замовлення послуг Helitour

Компанія Хелітур офіційно зареєстрована в Україні і має ліцензію на ведення професійної діяльності. Ми зацікавлені в комфорті наших клієнтів, тому готові надати оптимальні умови для оренди вертольота на 3-6 пасажирів. Також варто зауважити, що Helitour є офіційним партнером Федерації гольфу України.

Для оформлення замовлення нам необхідно уточнити такі дані, як бажаний тип вертольота, кількість пасажирів, наявність багажу, місце, дата і час відправки, пункт призначення, чи необхідно чекати пасажирів та можливий час очікування, чи є додаткові побажання. Задати питання, уточнити актуальну вартість послуг та оформити замовлення можна, зв’язавшись з нами за вказаним на сайті helitour.com.ua номером контактного телефону.

Ми зробимо все можливе, щоб ваші вихідні були не тільки приємними, але і наповненими масою яскравих емоцій і спогадів. Звернувшись до фахівців нашої компанії, ви також можете замовити екскурсійний політ або Повітряний транспорт для романтичної прогулянки над Києвом.

Повернутись на головну