Чи зможу я сидіти на передньому сидінні ? - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Чи зможу я сидіти на передньому сидінні ?

Екскурсійні польоти

Отримати незабутні емоції та яскраві враження можна під час захоплюючої екскурсії на вертольоті. Пролітаючи над містом на висоті пташиного польоту ви зможете по-новому поглянути на визначні пам’ятки міста. Компанія Helitour розробила кілька екскурсійних вертолітних маршрутів над Києвом різної тривалості для того, щоб ви могли повною мірою насолодитися архітектурою міста, оцінити його красу і значні масштаби. Політ на вертольоті в Києві стане прекрасним подарунком для ваших друзів і близьких.

Політ на гелікоптері в Києві, безумовно, подарує вам масу незабутніх емоцій, але компанія Helitour вирішила не обмежуватися територією міста і пропонує своїм клієнтам насолодитися красою національного парку Межигір’я, побувати в зоні відчуження і своїми очима побачити масштаби наслідків Чорнобильської катастрофи. Замовивши прогулянку в село Гусинці, ви зможете своїми очима побачити справжній архітектурний шедевр — церква на воді.

Чи зможу я сидіти на передньому сидінні?

Багато хто вважає, що сидіння поруч з пілотом забезпечує максимальний огляд пасажиру, проте така думка не зовсім відповідає дійсності. Кабіна вертольота та її скління виконані таким чином, щоб кожен пасажир мав хороший огляд в незалежності від місця розташування. Розміщенням пасажирів в салоні кабіни вертольота займається пілот безпосередньо перед вильотом. Він розсаджує людей таким чином, щоб навантаження було рівномірним, тому гарантувати те, що ви зможете сидіти на передньому сидінні під час польоту мы не можемо. Однак ви можете вказати свої побажання під час замовлення екскурсії або чартерного рейсу, і тоді пілот зможе виконати ваше прохання, якщо воно не буде суперечити правилам безпеки польоту.

Вертолітний парк компанії Helitour

Для проведення екскурсійних польотів та виконання чартерних рейсів компанія Helitour використовує такі гелікоптери:

  • Robinson R44;
  • Eurocopter EC120;
  • Bell 407.

Аеродром компанії Helitour знаходиться в 700 метрах від станції метро Гідропарк. На ньому обладнана спеціальна гостьова парковка для автомобілів. Передбачена можливість початку польоту з іншої точки. Однак це має бути спеціально обладнаний вертолітний майданчик в межах міста Києва, або місце за його межами.

Повна гарантія безпеки — головна конкурентна перевага компанії Helitour. Компанія володіє ліцензією на право надання послуг з перевезення пасажирів повітряним транспортом в межах України, виданої державною авіаційною службою нашої країни. Кожен гелікоптер компанії Helitour регулярно проходить перегляд льотної придатності, про що свідчать відповідні сертифікати. Сертифікат експлуатанта, виданий державною авіаційною службою України, підтверджує право компанії Helitour здійснювати комерційні повітряні рейси. Страховий сертифікат гарантує грошові відшкодування пасажирам у разі заподіяння будь-якого збитку.

Повернутись на головну