Я хочу забронювати одне місце в вертольоті, чи можу я приєднатися до групи ? - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Я хочу забронювати одне місце в вертольоті, чи можу я приєднатися до групи ?

Я хочу забронювати одне місце в вертольоті, Чи можу я приєднатися до групи?

Helitour — компанія, яка дарує клієнтам незабутні враження, організовуючи тури на вертольоті над Києвом і околицями, чартерні рейси в рамках України. Ми дбаємо про те, щоб кожен з потенційних замовників отримав те, на що розраховує. У нашому парку є гелікоптри, розраховані на різну кількість пасажирів. Трапляється так, що не всі пасажирські місця на певний час бронюються у вертольоті. В такому випадку клієнт може приєднатися до групи з 2-х чоловік, забронювавши третє пасажирське місце. При бронюванні місця, що залишилося клієнт повинен розуміти — він примикає до групи, тому повинен орієнтуватися на час, замовлений її учасниками. Якщо дата та час польоту не влаштовує клієнта, ми постараємося запропонувати йому альтернативні варіанти.

Наші екскурсії — це яскраві емоції та незабутні враження

Створюючи екскурсійні маршрути, співробітники Helitour подбали про те, щоб повітряна прогулянка була по-справжньому яскравою і вражаючою. Екскурсійні маршрути, доступні до замовлення:

  • над Києвом — 12 хвилин або 18 хвилин;
  • в Межигір’я — 24 хвилин;
  • над Києвом та Межигір’ям — 30 хвилин;
  • Київські мости та Межигір’я – 42 хвилини;
  • в село Гусинці (церква на воді) – 66 хвилин;
  • над зоною віджчуження (Прип’ять, Чорнобиль) – 110 хвилин.

Кожен екскурсійний маршрут цікавий —деякі включають в себе огляд головних визначних пам’яток Києва та околиць, інші адресовані клієнтам, які не бояться пролітати над Чорнобильською зоною відчуження. Пролітаючи на вертольоті над Києвом, пасажирів дивує краса столиці ще більше, ніж після відвідування тих же пам’яток в рамках піших, автобусних екскурсій. Побувавши на повітряній екскурсії, туристи привозять унікальні фотографії, оригінальні відеозйомки.

Всі екскурсії стартують з аеродрому, розташованого на території Гідропарку. Дата та час польоту узгоджуються з оператором при бронюванні вертольота. У літній час працюємо з 8.00 до 20.00, в осінньо-зимовий сезон час роботи скорочується через ранні сутінки.

Подарункові сертифікати на екскурсії

Будь-яку з екскурсій можна подарувати друзям, знайомим, забронювавши місце в вертольоті. Подарунковий сертифікат регіональним замовникам висилаємо Новою Поштою —це швидко, зручно і надійно. Транспортна компанія запропонує кур’єрські послуги, і вам не потрібно відвідувати відділення, щоб забрати сертифікат. Можливе вручення сертифіката другу, родичу, для якого замовлена прогулянка.

Наші послуги безпечні для ваших родичів і друзів – маємо відповідні ліцензії, кожен пасажир, який відправляється на прогулянку, застрахований. Повітряним транспортом керують досвідчені пілоти, а перед посадкою в гелікоптер, пасажирам проводиться інструктаж. Будь-який з вертольотів нашого парку перевіряється техніком перед польотом.

Вертолітні прогулянки —найоригінальніші подарунки для ваших співробітників. Вартість екскурсії залежить від кількості туристів. На корпоративні польоти надаємо знижки.

Повернутись на головну