Чи може вертоліт підібрати мене із зазначеного місця ? - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Чи може вертоліт підібрати мене із зазначеного місця ?

Особливості турів на гелікоптерах над Києвом

Компанія Helitour пропонує здійснити захоплюючий екскурсійний політ над Києвом, його околицями. Дана послуга здійснюється на вертольотах Eurocopter EC120, Bell 407, Robinson R44 Raven II, які зарекомендували себе з технічного боку і є найбільш комфортними. Підбір літального апарату залежить від кількості учасників.

Чому варто відправитися в політ над Києвом?

Сьогодні кожен може провести дозвілля таким способом. Цей напрямок привабливий своїми перевагами:

  • швидкістю. Цілі, до яких можна дістатися за кілька діб на автомобілі або іншому наземному транспорті, на гелікоптері досягаються в рази швидше. Таким чином всього за одну екскурсію можна побачити на порядок більше і охопити різні території;
  • запропоновані недоступні райони. Наприклад, в Чорнобиль більш безпечно летіти на гелікоптері, так як незважаючи на те, що з моменту трагедії пройшло багато часу, в зоні відчуження як і раніше панує радіація. Тому на вертольотах більш безпечно відправитися в таку подорож;
  • погляд по-новому. З висоти все здається дивним. Той же Київ з висоти пташиного польоту виглядає просто приголомшливо і казково. Ви зможете насолодитися красою навколишніх місць, величними пейзажами, новими враженнями. З землі це все не так помітно;
  • шикарний огляд. Якщо ви замовите політ на гелікоптері над Києвом, зможете заново закохатися в рідне місто. З висоти воно виглядає просто чудово.

Популярне питання, яке задають багато наших клієнтів: чи зможе пілот підібрати учасника екскурсії з певного місця. Така можливість є, але точну відповідь можна дати, вивчивши територію. Забороняється проводити посадку в межах міста на необладнаних територіях. Однак за містом це більш реально, особливо якщо вибрати місце недалеко від АЗС. Посадка може проводитися і на приватній території після попереднього узгодження. Кожен випадок ми розглядаємо індивідуально, намагаючись надати кожному клієнту найбільш вигідні та привабливі умови з урахуванням побажань. З усіх питань, що стосуються організації екскурсії, краще звертатися до наших менеджерів. Вони допоможуть знайти оптимальне рішення в тій чи іншій ситуації.

Переваги співпраці з компанією Helitour

Організацій, що надають екскурсії на вертольотах, безліч. Але наші клієнти віддають перевагу саме нам і на це є свої причини. Всі наші пілоти мають відповідну кваліфікацію, багато годин нальоту. Вони зможуть зорієнтуватися в будь-якій ситуації, і з ними ви будете почувати себе спокійно.

Крім того, наші вертольоти перед кожним польотом проходять технічний огляд. Ми дбаємо про безпеку наших клієнтів і намагаємося зробити все можливе, щоб політ залишив лише найприємніші враження.

Ми пропонуємо різні програми, чартерні рейси. Іншими словами, у нас представлений повний пакет послуг, що стосуються польотів над Києвом. Достатньо всього лише раз звернутися до нас, щоб оцінити наші переваги.

Повернутись на головну