Як можна забронювати вертолітний тур ? - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Як можна забронювати вертолітний тур ?

Попереднє замовлення вертолітної подорожі в компанії Helitour

Компанія Helitour пропонує оглядові польоти над Києвом і Межигір’ям, екскурсії в Прип’ять і Чорнобиль, с. Гусинці з посадкою біля храму на воді, чартерні рейси в міста України, а також надає послуги хелі-скі – доставки до вершини засніженого схилу любителів екстремального хелі-скі для подальшого спуску на сноуборді або лижах.

Здійснити бронювання туру необхідно заздалегідь (мінімум за 2 дні), скориставшись електронною формою замовлення безпосередньо на сайті компанії. Для цього потрібно вибрати тривалість подорожі і модель гелікоптера із запропонованих в списку, вказати дату і бажаний час, а також залишити свої контактні дані. Більш детально обговорити замовлення, уточнити нюанси і порядок проведення екскурсії можна в телефонному режимі, зв’язавшись з представниками компанії Helitour за вказаним на свйті телефону, або отримати необхідну консультацію в онлайн-чаті. Орієнтовна вартість кожного туру також вказана на сайті. Клієнтам пропонується оплата послуг готівкою або картами Visa, MasterCard.

Вертольоти розраховані на групу від 3 до 5 людей. У разі, якщо кількість замовників – одна-дві людини, зі співробітником компанії Helitour можна обумовити варіант приєднання до групи або підсадки пасажирів. При цьому узгоджується дата і час здійснення туру з усіма потенційними пасажирами вертольота.

Замовлення передбачає згоду клієнта з правилами оферти-ознайомитися з публічним договором можна безпосередньо зі сторінки сайту компанії Helitour, перейшовши за відповідним посиланням при бронюванні замовлення.

Правила вертолітних турів

Вильоти здійснюються з території міні-аеродрому, розташованого в Гідропарку. Компанія працює з 8 ранку до 8 вечора. Але, потрібно врахувати, що посадка гелікоптера повинна бути здійснена до заходу сонця. Таким чином, необхідно планувати час вильоту з урахуванням тривалості екскурсії, а також сезону (в зимовий час тривалість світлового дня набагато менше). Перед подорожжю співробітниками компанії проводиться необхідний інструктаж пасажирів.

< p> розміщення всередині салону на посадочних місцях здійснює пілот, враховуючи техніку безпеки, розподіл ваги та інші фактори. При бажанні клієнта зайняти переднє сидіння в салоні, потрібно повідомити про це менеджеру при розміщенні замовлення – відповідна інформація буде передана пілоту.

Також необхідно враховувати, що у вертольотах існує певний ваговий ліміт – загальна вага пасажирів (не включаючи пілота) не повинна перевищувати 370 кг. У вертолітний тур небажано брати дітей до 6 років. Неповнолітні пасажири старшого віку можуть перебувати на борту тільки в супроводі дорослих.

Забезпечення комфорту і безпеки польоту

Компанія Helitour здійснює послуги пасажирських польотів над Києвом і по Україні виключно на легальній основі, маючи пакет дозвільних документів. Ознайомитися з сертифікатами авіаційної служби, льотної придатності, страховками можна безпосередньо на сайті.

До послуг клієнтів представлені сучасні гелікоптери з ергономічним салоном і комфортним мікрокліматом, що дозволяє здійснювати польоти в будь-який сезон року. Обмеження на подорож можуть бути пов’язані з несприятливими погодними умовами, що погіршують видимість.

У разі форс-мажорних обставин або несприятливого погодного прогнозу компанія Helitour обов’язково повідомить клієнта про необхідність скасування запланованого польоту, а також запропонує варіант перенести тур на інший час або дату за узгодження з клієнтом.

Повернутись на головну