Що робити, якщо я оплатив тур, але погода виявилася несприятливою для нього ? - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Що робити, якщо я оплатив тур, але погода виявилася несприятливою для нього ?

Що робити, якщо я оплатив тур, але погода виявилася несприятливою для польоту?

Всім відома фраза з пісні “у природы нет плохой погоды” все-таки не завжди актуальна. У разі, якщо ви вирішили відправитися в захоплюючий тур, політати на вертольоті над Києвом або здійснити чартерний рейс, оплатили повністю ціну, а погода піднесла черговий “каприз”, навряд чи вас порадує наступна фраза пісні “кождая погода — благодать”. Звичайно, у клієнтів виникає справедливе питання: Що робити в такому випадку? Компанія Helitour врахувала таку ситуацію і готова запропонувати кілька варіантів вирішення питання.

Як погодні умови впливають на польоти на вертольоті?

Перш за все, потрібно розуміти, які саме умови вважаються несприятливими для польотів на вертольоті. Згідно з методиками оцінки ризику майбутнього польоту, до несприятливих метеоумов відносяться:

  • дощова або суцільна хмарність;
  • густий туман;
  • зливові опади;
  • сильний поривчастий вітер;
  • грозова діяльність, град.

Оскільки компанія Helitour проводить тури в будь-який час року, до несприятливих метеоумовам для польотів на вертольоті також відноситься сильний снігопад і хуртовина. При всіх перерахованих вище умовах пілот повітряного судна ризикує втратити просторове орієнтування в умовах обмеженої видимості, що в результаті може привести до негативних наслідків. Перед початком польоту кожен пілот знайомиться з метеорологічною обстановкою і, в разі несприятливого прогнозу, повинен відкласти тур. Компанія Helitour суворо дотримується цих правил, забезпечує безпеку своїх пасажирів.

Що пропонує компанія Helitour, якщо тур оплачений і склалися несприятливі погодні умови?

Компанія Helitour строго дотримується правил, що стосуються безпеки перельотів, але, в той же час, не хоче позбавляти своїх клієнтів можливості відчути всю гаму неймовірних відчуттів від вертикального зльоту, посадки, віражів, виду прекрасних панорам. Тому ми готові запропонувати своїм потенційним пасажирам кілька, на наш погляд, вдалих рішень у разі несприятливих погодних умов.

Перенесення часу польоту — такий варіант можливий, якщо прогнозується поліпшення погодних умов протягом дня. В такому випадку політ, призначений на ранковий час, можна перенести, наприклад, на післяобідній. У кожній окремій ситуації рішення приймається індивідуально, так як важливе значення має тривалість запланованої подорожі. Наприклад, якщо клієнти заплатили ціну за те, щоб політати на вертольоті над Києвом і його околицями, політ може бути перенесений навіть на вечірній час, оскільки тривалість подорожі невелика і гелікоптер встигне повернутися на посадковий майданчик до заходу сонця. Якщо ж мова йде про тривалий переліт, наприклад, чартерному рейсі в інше місто, що займає кілька годин, перенесення часу польоту може виявитися просто неможливим.

Перенесення дати польоту — оптимальне рішення, при якому з клієнтами узгоджується інша дата туру. Варіант доречний в тому випадку, якщо прогноз погоди в день подорожі не обіцяє поліпшення або коли передбачається затяжне за часом подорож.

У випдку стабільних несприятливі погодних умов або якщо клієнти не зможуть перенести подорож на іншу дату, компанія Helitour зобов’язується повернути повну ціну, сплачену за те, щоб політати на вертольоті над Києвом або іншими містами України. Ми цінуємо кожного нашого клієнта, тому завжди готові йти назустріч і пропонувати кращі умови.

Повернутись на головну