Чому саме вертолітний тур ? - Helitour
Київ
Київ Одеса
+38 097 619 89 86
Забронювати

Чому саме вертолітний тур ?

Чому варто замовити вертолітний тур в компанії Helitour

Багато хто мріє подивитися на навколишній світ з висоти пташиного польоту. Сьогодні це цілком можливо. Компанія Helitour пропонує здійснити політ над Києвом і не тільки на гелікоптері. Тривалість прогулянки залежить від обраного маршруту й може становити як 15 хвилин, так і кілька годин. Одночасно в політ на одному вертольоті може полетіти 3-5 чоловік в залежності від літального апарату. У нашій компанії ви можете замовити оглядову екскурсію улюбленого міста або вручити її в подарунок близьким і рідним.

Що ще можна побачити?

Крім оглядової прогулянки ми пропонуємо:

  • побувати в Межигір’ї. Ви зможете побачити всю розкіш цієї території, резиденцію президента, національний парк, мисливські угіддя. Безумовно, відправитися на прогулянку туди буде цікавіше. Але тільки щоб оглянути все знадобитися кілька днів, а так за півгодини зможете побувати скрізь та все побачити;
  • побачити Чорнобиль і Прип’ять. Ви побачите ці історичні та сумні місця, занедбані села та зможете уявити як все відбувалося. Перед вами відкриється вся історія зони відчуження. Завдяки екскурсійному туру на гелікоптері ви зможете відчути себе в повному комфорті та безпеці;
  • подивитися на храм на воді. Пілот також при необхідності може приземлитися і ви зможете оглянути цю пам’ятку більш детально.

Не важливо який вертолітний тур ви оберете. Будь-яке таке рішення стане незабутньою пригодою і зможе залишити лише позитивні емоції. У переліку наших послуг ви можете вибрати романтичний політ або скористатися чартерним рейсом.

Всі перельоти проводять висококваліфіковані пілоти, що мають безліч годин польотів на вертольотах. Ви зможете завчасно забронювати дату та час туру.

Польоти на вертольотах — нові межі звичного

Миттєвий відрив від землі, стрімкий набір швидкості, підкорення неба — все це доступно, якщо ви замовите політ над Києвом. Можете запросити з собою в цю захоплюючу подорож рідних і близьких, адже в компанії літати ще більш цікаво, щоб потім обмінюватися емоціями і враженнями.

На борт наших гелікоптерах може сісти від 3 до 5 осіб. Випробуйте разом з рідними неймовірні хвилини адреналіну і відчуття свободи, захоплення, почуття першовідкривача нових горизонтів. Вам обов’язково захочеться знову пережити всі ці події, адже отримані емоції складно описати словами, їх можна тільки відчути самостійно.

Ціни на вертолітні тури різні. Вам достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, щоб уточнити умови і з’ясувати точну вартість. Не знаєте, що подарувати другу, подрузі, коханій або просто близькій людині? Прекрасний варіант — сертифікат на вертолітний політ над Києвом. Впевнені, такий подарунок буде оцінений і не залишиться непоміченим.

Повернутись на головну